HAKKIMIZDA

Günümüz ekonomik sisteminde işletmeler varlıklarını devam ettirebilmek için bir yandan kendilerini yeni gerçeklerin ışığında geliştirmek ve bir yandan da çevresindeki gelişmeleri önceden tahmin ederek zorlu rekabet ortamında kendilerine rekabette üstünlük sağlamak zorundalar.

Bu zorunluluk, ekonomisinde özellikle gelişmekte olan KOBİ’lerin önemli bir ağırlığa sahip olduğu ülkemiz için aynı zamanda stratejik bir önem arz etmektedir.

REEL Yönetim Danışmanlık Hizmetleri, işte bu bilinç ve sorumlukla yola çıkan bir ekip tarafından 2001 yılında kurulmuş olup, ülkemizin en büyük zenginliklerinden biri olan girişimcilerimize modern ve bilimsel tekniklerle rekabette nasıl üstünlük sağlayabilecekleri konusunda gerçekçi çözümler üretmeyi kendisine misyon edinmiştir. Bu güne kadar tekstilden perakendeciliğe, mobilyadan gıdaya,sağlık sektöründen hizmet sektörüne kadar çok çeşitli ve çok sayıda firmaya yönetim danışmanlık, yeniden yapılanma, verimlilik, toplam kalite, insan kaynakları yönetimi gibi pek çek konuda hizmet vermiş, başarılarıyla güçlü referanslar edinmiştir.

Yöneticileri, muhtelif sektörlerde ve alanında Türkiye’nin önemli kuruluşları arasında yer alan şirketlerde yöneticilik yapmış, girişimcilik vasıflarına ve akademik donanıma sahip kişilerden oluşmaktadır.